درحال بارگذاری ....
به مرکز فروش انواع سنگ ساختمانی خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : 5 هزار و 500 واحدی سنگ بری تعطیل شدند

5 هزار و 500 واحدی سنگ بری تعطیل شدند

تاریخ ارسال پست:
چهارشنبه 14 مرداد 1394
نویسنده:
salehi
تعداد بازدید:
988

5 هزار و 500 واحدی سنگ بری تعطیل شدند

اعضای واحدهای سنگبری ایران به دلیل اعتراض در دریافت مالیات بر ارزش افزوده و رفتار نامناسب آقای عسگری تعطیل شده اند به نحوی که از 23 و 21 ماه گذشته واحدهای استان اصفهان و تهران تعطیل شده اند. قم نیز از امروز و لرستان از هفته گذشته واحدهای خود را تعطیل کرده است در مجموع هم اکنون از مجموع 6 هزار واحد سنگبری کشور 5 هزار و 500 واحد تعطیل شده اند.

 


محمد حجارزاده در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه از یک سال گذشته مشکلات واحدهای سنگبری در پرداخت مالیات بر ارزش افزوده افزایش یافته است، اظهار داشت: سال گذشته در جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کمیسیون حمایت از تولید مجلس و رئیس سازمان امور مالیاتی مشکلات خود را اعلام کردیم و قرار شد 10 درصد اضافه بر مالیات بر درآمد خود را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده به سازمان امور مالیاتی پرداخت کنیم.
وی با بیان اینکه واحدهای سنگبری به قول خود عمل کرده و براساس این تفاهم نامه مالیات ها را پرداخت کردند، افزود: اما سازمان امور مالیاتی این تفاهم نامه را قبول نداشته و براساس استدلال های خود می خواهد مالیات بر ارزش افزوده را از واحدهای سنگبری دریافت کند.
رئیس اتحادیه واحدهای سنگبری استان تهران اضافه کرد:تشدید مشکلات تولیدکنندگان این بخش باعث شد تا در یک ماه گذشته در یک مراسم افطاری که ریاست مجلس شورای اسلامی نیز در آن حضور داشت مشکلات خود را اعلام کنیم که در نهایت قرار شد فردای آن روز یعنی 14 خردادماه به دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده و نشستی را با رئیس سازمان امور مالیاتی برای رفع مشکلات خود برگزار کنیم.
وی تصریح کرد: فردای آن روز به دفتر آقای لاریجانی مراجعه کردیم اما با برخورد نامناسب رئیس سازمان امور مالیاتی مواجه شدیم. حتی او تاکید کرد که قول وزیر اقتصاد به وی ارتباطی نداشته و شما باید مالیات بر ارزش افزوده خود را پرداخت کنید. نمایندگان واحدهای سنگبری بعد از صحبت های عسگری به نتیجه ای نرسیدند و جلسه ای هم برگزار نشد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حجارزاده با اشاره به اینکه به دنبال توهین های آقای عسگری به نمایندگان واحدهای سنگبری تصمیم گرفتیم تا واحدهای خود را تعطیل کنیم، اظهار داشت: کل اعضای واحدهای سنگبری ایران به دلیل اعتراض در دریافت مالیات بر ارزش افزوده و رفتار نامناسب آقای عسگری تعطیل شده اند به نحوی که از 23 و 21 ماه گذشته واحدهای استان اصفهان و تهران تعطیل شده اند. قم نیز از امروز و لرستان از هفته گذشته واحدهای خود را تعطیل کرده است در مجموع هم اکنون از مجموع 6 هزار واحد سنگبری کشور 5 هزار و 500 واحد تعطیل شده اند.

 

 

 

وی با اعلام اینکه اعتراض ما از طریق آقای سرقینی معاون امور صنایع معدنی وزارت صنعت به وزیر صنعت، معدن و تجارت رسیده است، گفت: امیدواریم طی روزهای آینده تصمیم مناسبی برای رفع مشکلات واحدهای سنگبری انجام شود.
viber stonewhatsapp stonetelegram stone

 

989122712471+

 02177800232


Email : StoneSalehi@Gmail.com

https://telegram.me/SalehiStone_ir

کلمات کلیدی

سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی قیمت

سنگ ساختمانی ایران

سنگ ساختمانی+عکس

سنگ ساختمانی اصفهان

سنگ ساختمانی تراورتن

سنگ ساختمانی و تزئینی

سنگ ساختمانی مصنوعی

سنگ ساختمانی نما

سنگ ساختمانی مرمریت

نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش
برای ورود به کانال تلگرام «صنایع سنگ صالحی» روی نوار آبی کلیک کنید